Teams - 1ste ploeg


1ste ploeg

2017-2018

Kalender


Vorige wedstrijd

19 november 2017 - 14:30
K. BERG-OP FC BEERZEL
1 - 0 VC Rijmenam
VC Rijmenam

Volgende wedstrijd

26 november 2017 - 14:30
VC Rijmenam
VC Rijmenam
K. RAMSEL F.C.
K. RAMSEL F.C.



Speelschema 2017-2018

  Niet reeksgebonden wedstrijden (24/06/2017 - 23/08/2017)   niet (meer) actief
juni 2017
24 juni - 18:00
VC Rijmenam 0 - 12 YELLOW RED K.V. MECHELEN
augustus 2017
23 augustus - 19:00
VC Rijmenam K.N.V.L.H. KEERBERGEN

  Reeks BVA5 (29/07/2017 - 19/08/2017)   niet (meer) actief
juli 2017
29 juli - 18:30
K.S.K. OELEGEM 5 - 0 VC Rijmenam
augustus 2017
10 augustus - 19:00
VC Rijmenam 3 - 0 K. VERBR. BALEN
12 augustus - 18:30
V.V. MLK. LICHTAART 1 - 2 VC Rijmenam
19 augustus - 18:30
VC Rijmenam 1 - 5 K. SCHELLE SPORT

  Reeks 4D (27/08/2017 - 15/04/2018)   actief
augustus 2017
27 augustus - 15:00
VC Rijmenam 2 - 3 K.F.C. TONGERLO
september 2017
02 september - 20:00
SK RITA BERLAAR 2 - 0 VC Rijmenam
09 september - 18:00
K. BLAUWVOET OEVEL 3 - 1 VC Rijmenam
17 september - 15:00
VC Rijmenam 3 - 3 K.F.C. HEULTJE
24 september - 15:00
BLAUBERG SPORT 3 - 2 VC Rijmenam
oktober 2017
01 oktober - 15:00
VC Rijmenam 2 - 0 S.V. GRASHEIDE
08 oktober - 15:00
K.V.C. BOOISCHOT 3 - 2 VC Rijmenam
15 oktober - 15:00
VC Rijmenam 3 - 1 K.S.K. WAVRIA
22 oktober - 15:00
VC Rijmenam 3 - 3 K.F.C. HERENTHOUT
29 oktober - 15:00
VC Rijmenam 5 - 2 K.F.C. PUTTE
november 2017
05 november - 14:30
WIEKEVORST SPORTING 1 - 1 VC Rijmenam
12 november - 14:30
VC Rijmenam 3 - 1 S.K. PEULIS
19 november - 14:30
K. BERG-OP FC BEERZEL 1 - 0 VC Rijmenam
26 november - 14:30
VC Rijmenam K. RAMSEL F.C.
december 2017
03 december - 14:30
K. IMMER-VOORT F.C. VOORTKAPEL VC Rijmenam
10 december - 14:30
K.F.C. TONGERLO VC Rijmenam
17 december - 14:30
VC Rijmenam SK RITA BERLAAR
januari 2018
07 januari - 14:30
VC Rijmenam K. BLAUWVOET OEVEL
14 januari - 14:30
K.F.C. HEULTJE VC Rijmenam
21 januari - 14:30
VC Rijmenam BLAUBERG SPORT
27 januari - 20:00
S.V. GRASHEIDE VC Rijmenam
februari 2018
04 februari - 15:00
VC Rijmenam K.V.C. BOOISCHOT
11 februari - 15:00
K.S.K. WAVRIA VC Rijmenam
17 februari - 20:00
K.F.C. HERENTHOUT VC Rijmenam
24 februari - 19:30
K.F.C. PUTTE VC Rijmenam
maart 2018
04 maart - 15:00
VC Rijmenam WIEKEVORST SPORTING
11 maart - 15:00
S.K. PEULIS VC Rijmenam
18 maart - 15:00
VC Rijmenam K. BERG-OP FC BEERZEL
april 2018
08 april - 15:00
K. RAMSEL F.C. VC Rijmenam
15 april - 15:00
VC Rijmenam K. IMMER-VOORT F.C. VOORTKAPEL

Klassement


(nog) geen klassement

  Reeks BVA5 (29/07/2017 - 19/08/2017)   niet (meer) actief
Club Punten
1
K.F.C. EXC. BOUWEL
K.F.C. EXC. BOUWEL 12
2
F.C. EKEREN 10
3
K.S.K. WAVRIA
K.S.K. WAVRIA 10
4
K.S.K. OELEGEM
K.S.K. OELEGEM 10
5
K. ACHTERBROEK V.V.
K. ACHTERBROEK V.V. 10
6
LOENHOUT S.K.
LOENHOUT S.K. 10
7
F.C. OXFORD HEMIKSEM
F.C. OXFORD HEMIKSEM 9
8
K. SCHELLE SPORT
K. SCHELLE SPORT 9
9
K. GOOREIND V.V.
K. GOOREIND V.V. 8
10
F.C. TURK SPORT ANTWERPEN
F.C. TURK SPORT ANTWERPEN 7
11
K.F.C. EZAART SPORT MOL 7
12
K.F.C. VERBR. ALBERTA GEEL
K.F.C. VERBR. ALBERTA GEEL 7
13
V.N.A.WORTEL
V.N.A.WORTEL 7
14
F.C. ZWANEVEN
F.C. ZWANEVEN 7
15
EXC. F.C. ESSEN
EXC. F.C. ESSEN 7
16
NIELSE S.V. 6
17
K.F.C. HEIDEBLOEM PULDERBOS
K.F.C. HEIDEBLOEM PULDERBOS 6
18
VC Rijmenam
VC Rijmenam 6
19
V.C. POEDERLEE
V.C. POEDERLEE 5
20
K.V.V. DOSKO BAARLE-HERTOG
K.V.V. DOSKO BAARLE-HERTOG 4
21
K.F.C. MUIZEN
K.F.C. MUIZEN 4
22
SK RITA BERLAAR
SK RITA BERLAAR 4
23
K. NIEUWMOER F.C. 3
24
V.V. MLK. LICHTAART
V.V. MLK. LICHTAART 3
25
K. VERBR. BALEN
K. VERBR. BALEN 3
26
K. REET S.K.
K. REET S.K. 3
27
OLYMPIC PIRATES DEURNE-BG
OLYMPIC PIRATES DEURNE-BG 3
28
K.S.C. MACCABI-VOETBAL ANTWERP
K.S.C. MACCABI-VOETBAL ANTWERP 1
29
K.F.C. HERENTHOUT
K.F.C. HERENTHOUT 1
30
F.C. BLAASVELD
F.C. BLAASVELD 0
31
K. RAMSEL F.C.
K. RAMSEL F.C. 0
32
S.V. AARTSELAAR
S.V. AARTSELAAR 0

  Reeks 4D (27/08/2017 - 15/04/2018)   actief
Club Punten
1
SK RITA BERLAAR
SK RITA BERLAAR 22
1
BLAUBERG SPORT
BLAUBERG SPORT 30
2
BLAUBERG SPORT
BLAUBERG SPORT 21
2
SK RITA BERLAAR
SK RITA BERLAAR 26
2
S.V. GRASHEIDE
S.V. GRASHEIDE 26
2
K.V.C. BOOISCHOT
K.V.C. BOOISCHOT 21
4
K. BERG-OP FC BEERZEL 17
4
K.V.C. BOOISCHOT
K.V.C. BOOISCHOT 24
4
S.V. GRASHEIDE
S.V. GRASHEIDE 17
4
K.F.C. TONGERLO
K.F.C. TONGERLO 24
4
K.F.C. TONGERLO
K.F.C. TONGERLO 17
6
S.K. PEULIS 21
6
K. BERG-OP FC BEERZEL 21
7
S.K. PEULIS 15
7
WIEKEVORST SPORTING
WIEKEVORST SPORTING 15
8
K. BLAUWVOET OEVEL
K. BLAUWVOET OEVEL 19
9
K. BLAUWVOET OEVEL
K. BLAUWVOET OEVEL 14
9
K.F.C. PUTTE
K.F.C. PUTTE 14
9
K.F.C. HEULTJE
K.F.C. HEULTJE 16
9
K.F.C. HERENTHOUT
K.F.C. HERENTHOUT 14
10
K. IMMER-VOORT F.C. VOORTKAPEL
K. IMMER-VOORT F.C. VOORTKAPEL 16
10
WIEKEVORST SPORTING
WIEKEVORST SPORTING 16
12
K. IMMER-VOORT F.C. VOORTKAPEL
K. IMMER-VOORT F.C. VOORTKAPEL 12
12
VC Rijmenam
VC Rijmenam 15
12
K.F.C. HERENTHOUT
K.F.C. HERENTHOUT 15
13
VC Rijmenam
VC Rijmenam 11
14
K.F.C. PUTTE
K.F.C. PUTTE 14
14
K.F.C. HEULTJE
K.F.C. HEULTJE 10
15
K.S.K. WAVRIA
K.S.K. WAVRIA 4
15
K.S.K. WAVRIA
K.S.K. WAVRIA 6
16
K. RAMSEL F.C.
K. RAMSEL F.C. 2
16
K. RAMSEL F.C.
K. RAMSEL F.C. 2
Club Punten
1
SK RITA BERLAAR
SK RITA BERLAAR 22
1
SK RITA BERLAAR
SK RITA BERLAAR 22
2
K.V.C. BOOISCHOT
K.V.C. BOOISCHOT 21
2
K.V.C. BOOISCHOT
K.V.C. BOOISCHOT 21
3
BLAUBERG SPORT
BLAUBERG SPORT 21
3
BLAUBERG SPORT
BLAUBERG SPORT 21
4
K. BERG-OP FC BEERZEL 17
4
K. BERG-OP FC BEERZEL 17
5
S.V. GRASHEIDE
S.V. GRASHEIDE 17
5
S.V. GRASHEIDE
S.V. GRASHEIDE 17
6
K.F.C. TONGERLO
K.F.C. TONGERLO 17
6
K.F.C. TONGERLO
K.F.C. TONGERLO 17
7
WIEKEVORST SPORTING
WIEKEVORST SPORTING 15
7
WIEKEVORST SPORTING
WIEKEVORST SPORTING 15
8
S.K. PEULIS 15
8
S.K. PEULIS 15
9
K. BLAUWVOET OEVEL
K. BLAUWVOET OEVEL 14
9
K. BLAUWVOET OEVEL
K. BLAUWVOET OEVEL 14
10
K.F.C. PUTTE
K.F.C. PUTTE 14
10
K.F.C. PUTTE
K.F.C. PUTTE 14
11
K.F.C. HERENTHOUT
K.F.C. HERENTHOUT 13
11
K.F.C. HERENTHOUT
K.F.C. HERENTHOUT 13
12
K. IMMER-VOORT F.C. VOORTKAPEL
K. IMMER-VOORT F.C. VOORTKAPEL 12
12
K. IMMER-VOORT F.C. VOORTKAPEL
K. IMMER-VOORT F.C. VOORTKAPEL 12
13
VC Rijmenam
VC Rijmenam 10
13
VC Rijmenam
VC Rijmenam 10
14
K.F.C. HEULTJE
K.F.C. HEULTJE 10
14
K.F.C. HEULTJE
K.F.C. HEULTJE 10
15
K.S.K. WAVRIA
K.S.K. WAVRIA 4
15
K.S.K. WAVRIA
K.S.K. WAVRIA 4
16
K. RAMSEL F.C.
K. RAMSEL F.C. 2
16
K. RAMSEL F.C.
K. RAMSEL F.C. 2
Club Punten
1
K. RAMSEL F.C.
K. RAMSEL F.C. 0
1
K.F.C. HEULTJE
K.F.C. HEULTJE 0
1
K.F.C. HERENTHOUT
K.F.C. HERENTHOUT 0
1
K.F.C. PUTTE
K.F.C. PUTTE 0
1
K.F.C. TONGERLO
K.F.C. TONGERLO 0
1
K. BLAUWVOET OEVEL
K. BLAUWVOET OEVEL 0
1
K. BERG-OP FC BEERZEL 0
1
K.S.K. WAVRIA
K.S.K. WAVRIA 0
1
K.V.C. BOOISCHOT
K.V.C. BOOISCHOT 0
1
S.K. PEULIS 0
1
SK RITA BERLAAR
SK RITA BERLAAR 0
1
S.V. GRASHEIDE
S.V. GRASHEIDE 0
1
K. IMMER-VOORT F.C. VOORTKAPEL
K. IMMER-VOORT F.C. VOORTKAPEL 0
1
VC Rijmenam
VC Rijmenam 0
1
WIEKEVORST SPORTING
WIEKEVORST SPORTING 0
1
BLAUBERG SPORT
BLAUBERG SPORT 0
1
BLAUBERG SPORT
BLAUBERG SPORT 9
2
S.V. GRASHEIDE
S.V. GRASHEIDE 9
3
K.F.C. TONGERLO
K.F.C. TONGERLO 7
4
K.F.C. HEULTJE
K.F.C. HEULTJE 6
5
S.K. PEULIS 6
6
K. BLAUWVOET OEVEL
K. BLAUWVOET OEVEL 5
7
K. IMMER-VOORT F.C. VOORTKAPEL
K. IMMER-VOORT F.C. VOORTKAPEL 4
8
VC Rijmenam
VC Rijmenam 4
9
SK RITA BERLAAR
SK RITA BERLAAR 4
10
K. BERG-OP FC BEERZEL 4
11
K.V.C. BOOISCHOT
K.V.C. BOOISCHOT 3
12
K.S.K. WAVRIA
K.S.K. WAVRIA 2
13
K.F.C. HERENTHOUT
K.F.C. HERENTHOUT 1
14
WIEKEVORST SPORTING
WIEKEVORST SPORTING 1
15
K. RAMSEL F.C.
K. RAMSEL F.C. 0
16
K.F.C. PUTTE
K.F.C. PUTTE 0
Club Punten
1
K.F.C. HERENTHOUT
K.F.C. HERENTHOUT 1
1
K.F.C. HERENTHOUT
K.F.C. HERENTHOUT 1
1
VC Rijmenam
VC Rijmenam 1
1
VC Rijmenam
VC Rijmenam 1
3
K.S.K. WAVRIA
K.S.K. WAVRIA 0
3
K.S.K. WAVRIA
K.S.K. WAVRIA 0
3
K. IMMER-VOORT F.C. VOORTKAPEL
K. IMMER-VOORT F.C. VOORTKAPEL 0
3
K. IMMER-VOORT F.C. VOORTKAPEL
K. IMMER-VOORT F.C. VOORTKAPEL 0
3
K.V.C. BOOISCHOT
K.V.C. BOOISCHOT 0
3
K.V.C. BOOISCHOT
K.V.C. BOOISCHOT 0
3
WIEKEVORST SPORTING
WIEKEVORST SPORTING 0
3
WIEKEVORST SPORTING
WIEKEVORST SPORTING 0
3
S.V. GRASHEIDE
S.V. GRASHEIDE 0
3
S.V. GRASHEIDE
S.V. GRASHEIDE 0
3
S.K. PEULIS 0
3
S.K. PEULIS 0
3
K.F.C. HEULTJE
K.F.C. HEULTJE 0
3
K.F.C. HEULTJE
K.F.C. HEULTJE 0
3
K. RAMSEL F.C.
K. RAMSEL F.C. 0
3
K. RAMSEL F.C.
K. RAMSEL F.C. 0
3
K.F.C. PUTTE
K.F.C. PUTTE 0
3
K.F.C. PUTTE
K.F.C. PUTTE 0
3
K. BLAUWVOET OEVEL
K. BLAUWVOET OEVEL 0
3
K. BLAUWVOET OEVEL
K. BLAUWVOET OEVEL 0
3
K.F.C. TONGERLO
K.F.C. TONGERLO 0
3
K.F.C. TONGERLO
K.F.C. TONGERLO 0
3
K. BERG-OP FC BEERZEL 0
3
K. BERG-OP FC BEERZEL 0
3
SK RITA BERLAAR
SK RITA BERLAAR 0
3
SK RITA BERLAAR
SK RITA BERLAAR 0
3
BLAUBERG SPORT
BLAUBERG SPORT 0
3
BLAUBERG SPORT
BLAUBERG SPORT 0

Staff en spelers


  Staff
Frank Aerts
Trainer
Jiri Van Hoyweghen
Hulptrainer
Stijn Rijmenams
Hulptrainer
Marc Ribbens
Afgevaardigde
  Spelers
Alexander Van Hooff
Andrew Wauters
Branko Janssens
Brecht Andries
Brecht Van Aken
Brent Vandenbroeck
Deniz Van Humbeeck
Evert Schockaert
Frederik Van Olmen
Glen Hertmans
Glenn Van de Wouwer
Hans Claes
Jasper Carleer
Jeansen Kisoka Makengele
Jim Van Tongerloo
Ken Verschueren
Kenzo Boye
Kjel Van Rossem
Lars Bal
Louis Philippe Van Rompay
Mario Van Dam
Mathieu Wellens
Maxim Vrancken
Mohamed El Lamzi
Mohammed Benamar
Nander Van Haelst
Nils Cornelis
Pieter Moerman
Pieter Trogh
Pieter Van Dijcke
Redouan El Lamzi
Sam Andries
Senne Arnould
Viktor Van Beersel
Vincent De Boeck
Wannes Ribbens
William Peeters
Wouter Beeck
Yarno De Meyer
Zakaria Daki

Statistieken


  Niet reeksgebonden wedstrijden (24/06/2017 - 23/08/2017)   niet (meer) actief
Wedstrijdresultaat
Doelpuntensaldo
Puntenevolutie

  Reeks BVA5 (29/07/2017 - 19/08/2017)   niet (meer) actief
Wedstrijdresultaat
Doelpuntensaldo
Puntenevolutie

  Reeks 4D (27/08/2017 - 15/04/2018)   actief
Wedstrijdresultaat
Doelpuntensaldo
Puntenevolutie

teamsponsors